Zircon ICE

Digitální optický výstup
Digitální koaxiální výstup
Scart

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Jako jeden z velmi mála STB obsahuje RF modulátor, který umožňuje připojit STB k velmi starým televizorům, které ještě nemají SCART konektor.
    • Příznivá cena
    • Decentní světlý vzhled
    • Jednoduché přehledné menu
    • Pomalá reakce na dálkové ovlávání. Chcete-li přepnout program, tak po stisku tlačítka na ovladači musíte chvíli počkat, než se program přepne. Chcete-li přepnou o tři programy nahoru, tak nestačí třikrát za sebou stisknout tlačítko P+, musíte přepnout o jeden, počkat než se STB přepne, pak znovao jeden, pak zase počkat, ... no horror.
    • Zasekává se. Za první týden používání jsem musel STB 3x vyndat a zandat ze sítě, protože se zasekl obraz a na dálkové ovládání STB nereagoval.

Nedoporučuji produkt, nejedná se o kvalitní výrobek pro každodenní používání.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

Plně funkční

Digitální optický výstup
Digitální koaxiální výstup
Scart

ZIRCON ICE

Zircon ICE digitální přijímač certifikovaný pro příjem digitálního pozemního vysílání s kodekem HEVC/ H.265 v rozlišení Full HD. Je vybaven USB konektorem, díky kterému lze zaznamenávat pořady na přenosný USB disk.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Tuner: DVB-T/ T2
  • PVR funkce: ano
  • Porty: 1 x USB, 1 x anténní vstup, 1 x anténní výstup, 1 x koax, 1 x HDMI, 1 x RF výstup, 1 x SCART
  • Barva: bílá

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Příznivá cena
    • Decentní světlý vzhled
    • Jednoduché přehledné menu

Nedoporučuji produkt, nejedná se o kvalitní výrobek pro každodenní používání.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

Plně funkční

• , zakoupeno v Satelity-ul

• kvalitní přijímač DVB-T2
    • rychlé spouštění
    • nefunkční RF modulátor
    • neexistující návod
    • nemožnost "normální" aktualizace SW
    • malý ovladač, nepříliš logické ovládání

RF modulátor, kvůli kterému jsem přístroj pořídil. Při každém spuštění se výstup nachází na jiné frekvenci - a nikdy ne na 9. kanálu, kde by být měl, v průběhu sledování "uteče".

Při propojení přes HDMI funguje v pořádku a jedná se o poměrně kvalitní přijímač, pokud se podaří vysledovat systém ovládání. Narozdíl od ostatních přístrojů se nepřehřívá.

Připojení flash disku se mi nepodařilo rozchodit, výsledkem je formátováním zničená flashka.

• Oproti konkurenci horší
    • Po půl roce přestal fungovat
    • Zbytečně silné podsvícení displeje, obtěžuje při sledování TV

Zakoupil jsem box z prvního místa hodnocení,a jsem konečně spokojen,uživatelsky přívětivý, neobtěžuje svitem displaye

• vše
    • malá citlivost - v podstatě nefunkční

Zakoupil jsem tento přístroj a ještě ten samý den vyměnil za jiný kus z toho důvodu, že jsem na něj v podstatě nic nechytil. Na tom samém místě mi přístroj jiného výrobce ukazoval kvalitu 100%. Další kus vypadal lépe, tak jsem si ho nechal. Po půl roce, kdy jsem začal chatu zase obývat mě stále vypadával signál, tak jsem začal kroutit anténou a nic moc. Opět vyzkouším jiný přijímač a bez problému. Prostě je to nepoužitelný šmejd.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přístroj budu vracet

Složité nahrávání a ještě horší přehrávání nahraných videí

• , zakoupeno v Kenex s.r.o

dobrá obsluha

• , zakoupeno v Obchody24.cz

přepínání stanic je poněkud "nepohodlné", jinak docela spokojenost...

• , zakoupeno v CZC.cz

mám ho krátce,proto se zatím nevyjadřuji