TeleSystem TS6820

Set-top box je určen pro příjem současného digitálního pozemního vysílání DVB-T a také nastupujícího standardu DVB-T2 s kodekem H.265/HEVC.
1 290 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z tvdigitalne.cz.
Seřadit:

koaxiální (audio)|USB 2.0|Scart|HDMI

Recenze

Vše O. K.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jsem pouze naladil, do ničeho dalšího jsem se nepouštěl. Jsem spokojen. Ladění bez potíží.

• Kvalitní obraz

Scart
Konektory
koaxiální (audio)|USB 2.0|Scart|HDMI

Popis produktu

DVB-T2 set-top box TELE System TS 6820 T2 HEVC Twin s certifikací DVB-T2 ověřeno je určen pro příjem současného digitálního pozemního vysílání DVB-T a také nastupujícího standardu DVB-T2 s kodekem H.265/HEVC. Přijímač disponuje 2x USB 2.0, jestliže připojíte externí harddisk nebo flashdisk, tak Vám umožňuje nahrávat televizní programy. Díky dvojici tunerů DVB-T2 lze jeden program nahrávat a druhý program sledovat. Po připojení přijímače k internetu máte možnost využít integrovanou aplikaci Web Radio, která umožňuje poslech vybraných rozhlasových stanic. Hlavní vlastnosti podpora DVB-T/DVB-T2 MPEG2/MPEG4/H.264/HEVC/H.265 2x tuner DVB-T/T2 1x HDMI výstup v1.4 1x SCART výstup 1x digitální koaxiální výstup zvuku 2x USB 2.0 1x RJ45 pro připojení k internetu podpora rozlišení až do Full HD automatické třídění kanálů LCN záznam (i s časovačem) a TimeShift USB Media Player H.265 / HEVC, H.264 / AVC integrovaná aplikace Web Radio napájení 12V/1A rozměry: 188 x 110 x 38 mm Certifikát DVB-T2 ověřeno Přijímač TeleSystem TS 6820 T2 HEVC Twin s certifikátem DVB-T2 ověřeno od Českých radiokomunikací je připraven pro bezproblémový provoz s novým standardem DVB-T2 HEVC v České republice.

Hodnocení produktu

10 ×
10 ×
8 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Vše O. K.

• Kvalitní obraz
    • Nahrávání z jiného multiplexu, než sleduji tv

Výborný Stb s twin tunerem

• , zakoupeno v atoselektro.cz

• Již jeden mám a tento jsem si pořizoval čistě za účelem nahrávání. Protože některé zvláštnosti přístroje znám, nic mne nepřekvapilo a vše je v pohodě. Lze nahrávat dva pořady a přitom se koukat na další ze záznamu nebo na nahrávaný od začátku.

Jediné nepříjemné bylo, že přišel s jiným typem ovladače, který nebyl v návodu, takže jsem musel trochu zkoušet co jednotlivá tlačítka dělají. Jsou jinak rozmístěná. Návod k dálkovému ovládání pouze v italštině. Český jsem na webu nikde nenašel.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Solidní příjem, dvojitý tuner, možnost příjmu ze dvou různých multiplexu. Neumožňuje ale současné nahrávání na flešku a zároveň přehrávání něčeho jiného. Ale to neumí ani Gogen ani Evolve s Twin tunery. Uměl to pouze starý Evolve s DVB-T.

Na seřazení kanálů jsou potřeba pevné nervy. Musíte řadit po jednom, zadávat čísla. Gogen a Evolve umí přesunování šipkami.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• JEDEN Z NEJLEPŠÍCH PŘÍSTROJŮ, CO BYL KDY VYROBEN.
    • Plně české menu
    • přehled, jednoduchý
    • lze nahrávat 2 pořady a na třetí se dívat
    • ovladač lze spárovat s televizí, videem, satelitem
    • při aktualizaci zůstávají programy jak je máte uložené
    • 100 % spokojenost, mám už 2 tyto přístroje

nic

• seriosní jednání

• Nahrává dva pořady.
  • , zakoupeno v atoselektro.cz

• snadná manipulace
    • zatím nevím jestli lze přehazovat programy a měnit názvy
  • Doporučuje produkt

• Možnost nahrávání dvou pořadů současně, k nahrávání používám SATA disky vybourané z notebooků (kapacita 160 GB) přes adapter (AXAGON za cca 160 Kč). Lepší než externí velkokapacitní disky u nichž dochází k dlouhému náběhu. Lze použít i SSD disky.
    • Po opakované výměně přístroje (opakované závady = zatuhnutí) s uprgrade jsem spokojen.
    • HW se patrně liší kus od kusu. V zaměstnání jsme tomu říkali "množina" prototypů.
    • Settopbox se dá použít i jako nahrávací zařízení ke kabelové TV ....
    • Toho kdo dělal návod bych s velkou chutí "vzal" klackem po hlavě.
    • Vizuálně se od italského originálu liší uspořádáním. Pochopitelně něco chybí nebo se liší od toho, co je na ovladači. v době googlova překladače lze získat "otrocký" překlad upravitelný při drobné úrovni technického myšlení do "lidské češtiny".
    • Máslo na hlavě má i autor SW překladu do češtiny (asi i jinam) protože některé "hlášky" jsou pouze v angličtině.
    • Návod vůbec neřeší chybová hlášení. V okamžiku, kdy SW zjistí(???) nějaký problém na předním panelu (čas / číslo kanálu) střídavě kmitá EEEE a 3333, na obrazovce se objeví nějaká "chyba". V manuálu (patrně ani italském) žádný obrázek není. Jaký smysl má taková hláška pro uživatele není jasné.
    • Když v případě EEEE stisknete OK, abyste potvrdili hlášku ANO, tak provedete RESET na tovární nastavení a musíte začít s nastavením znovu.
    • Abyste se tomu vyhnuli, tak ignorujte ANO a přístroj vypněte a zapněte.
    • Chybí mi programování na "pracovní dny" a víkend. NĚKTERÉ settopboxy.
    • Nicméně když se s tím přístrojem naučíte pracovat, tak to jde.

Bohužel NIC není DOKONALÉ, s tím je třeba se smířit. Pochybuji, že existuje ideální přístroj.