Telesystem TS6700T2 HD

• Nahrávání - ano
    • DO je spíše jako hračka

Cena odpovídá požadavkům

• Automaticky timeshift, rychlost prepinani programu
    • Nedostatecny vysilaci vykon dalkoveho ovladace, chyby firmwaru menu prijimace, neukazuje dobu behu aktualniho poradu (progress bar)

Automaticky timeshift (spusti se nahravani vzdy hned po prepnuti programu) jsem v teto cenove kategorii dlouho hledal a zde nasel.

• , zakoupeno v Omko Digital

Stimto přistrojem jsem velice spokojen doporučil mě ho i Vaš pan zaměstnanec velice děkuji.

DVB-T2 tuner
HDMI
USB

Bazarový přijímač po opravě.Málo používaný,mísně poškrábaný a bez ochranné fólie.Plně funkční.Záruka 12 měsíců

DVB-T2 FTA PVR Set Top Box pro příjem pozemního vysílání DVB-T a DVB-T2.

S digitálním pozemním přijímačem TS6700 T2 HD, vytvořeným pro příjem pozemního vysílání DVB-T a DVB-T2 si užijete sledování TV pořadů ve vysokém HD rozlišení.

Po připojení externího USB disku můžete nahrávat a přehrávat oblíbené TV pořady.

Multimediální přehrávač navíc umožňuje přehrávat Vaše audio/video soubory a statické obrázky.

Přijímač je vybaven plně automatickým a manuálním laděním.

Funkce pro automatický update programové skladby.

Díky LCN je seznam kanálů tříděn automaticky.

Podporované externí USB disky v souborových systémech FAT 16, FAT32 a NTFS.

Maximální velikost připojeného harddisku (HDD) je 2TB.

Maximální velikost připojeného flashdisku je 32GB.

Vlastnosti přijímače:

• Plná podpora DVB-T2
  • Podpora vysokého rozlišení MPEG-2, MPEG-4 AVC/H.264
  • Dekódování HD a SD (576i, 720p, 1080i a 1080P)
  • Automatická konverze PAL-NTSC
  • Vícejazyčné OSD - Česky, English, French, Deutsch, Italian, Spanish, Polish, Russian
  • Vícejazyčné audio a titulky
  • Elektronický programový průvodce (EPG)
  • LCN - automatické třídění kanálů
  • Automatické a manuální režimy ladění
  • Max. 8 seznamů oblíbených kanálů
  • 800 stran Teletextu nebo VBI teletetu, kompatibilní s ETSI/EN300472
  • Funkce Auto-Standby (úspora energie)
  • Rodičovský zámek
  • Podpora napájení aktivní antény (DC 5V/30mA)
  • Napájení 176~264V, 50/60Hz
  • Rozměry (mm): 155x98x38

Technická specifikace:

• DEKÓDOVÁNÍ AUDIO
    • Standard: MPEG-1, MPEG-2(Layer I/II)
    • AC-3, E-AC-3, AAC, AAC+, MP3
    • Audio kanál: Mono, Dual-channel, Stereo
  • DEKÓDOVÁNÍ VIDEO
    • Standard: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264
    • Poměr stran: 4:3, 16:9
    • Rozlišení obrazu: Max. 1920x1080
    • Rozsah vstupní frekvence: 177,5÷226,5 MHz (VHF) / 470÷858 MHz (UHF)
    • Šírka pásma: 7 / 8 MHz

• DO je spíše jako hračka

Cena odpovídá požadavkům

• Automaticky timeshift, rychlost prepinani programu

• , zakoupeno v Omko Digital

• je malý a lehký a má celkem slušně zpracované menu to jsou jeho největší klady.
    • málo citlivý tuner,alespon při testu na pokojovou anténu známé značky VIVANCO v lokalitě Praha-centrum.Poměrně malý dálkový ovladač.Barevné podání obrazu rozhodně není nijak vynikající.

Po přečtení recenzí zde jsem byl zvědavý na chválenou citlivost tuneru tohoto set top boxu.Tak jsem si ho pořídil,že to zkusím.Po naladění programů jsem byl ovšem dost zklamán,spousta jich chybělo,prostě se vůbec nenaskenovaly z některých muxů.Načetlo se jich 20.Vyměnil jsem ho tedy za jiný set top box značky ZIRCON T2 HD a úplně na stejné anténě, aniž bych s ní pohnul ZIRCON naladil celkem 34 programů.Toto mě velmi překvapilo a mohu říci,že jsem to nečekal.Nechci tady vyzvihovat nějakou firmu a jinou poškozovat,to rozhodně ne,ale je to moje zkušenost z tohoto testu a raději bych se také připojil ke kladnému hodnocení,ale bohužel nemohu v tomto případě napsat pochvalu.Těžko posoudit,jestli je to nějaký vadný kus a nebo realita,která zvláště při testech na pokojovou anténu odhalí nejvíce kvalitu tuneru či zpracování signálu tohoto či jiného set top boxu.Na klasickou anténu se nemusí tento problém ukázat,ale rozhodně to minimálně signalizuje to,že na dálkový příjem Tv signálu se tento model rozhodně nehodí.

• , zakoupeno v tvdigitalne.cz

• Ovládání a menu OK,nahrává na HDD 750GB,vytvoří si pro nahrávání svoji složku a nijak neomezuje ostatní používání HDD.
    • ?

Naprosto mi vyhovuje

• , zakoupeno v tvdigitalne.cz

• Malinký,lehký,media player přehrává MKV,MP4 ve full HD,velmi citlivý a bezproblémový DVB-T tuner,DVB-T2 tuner,přehledné ovládání
    • Scart konektor upevněn jen na plošné desce a ne na plechovém zadním panelu-chce to opatrnou manipulaci při zapojování,odpojování.Nějaké chyby ve firmware-rychloposuv u nahrávek z TV(mpeg2 ts,mpeg2 ps)-musí se nejprve vyvolat info o souboru a pak teprve používat rychloposuv.

Dobrá koupě

• , zakoupeno v atoselektro.cz

• poměrně malý
    • čeština
    • občas stávkuje při nahrávání přes EPG
    • (asi) nepřehledné menu ohledně kvality signálu
    • velmi drobné písmo návodu (cca 6-7b.)

nám jej poměrně krátce a ne vše jsem zatím zjistill. Nenašel při příjmu z více vysílaču možnost jednodušího porovnání síly signálu a vybraní nevhodnějšího.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• snadne ovladani,citlivy tuner
    • maly ovladac

s pristrojem jsem spokojen

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• - Perfektní obraz na výstupu HDMI zejména při příjmu programu vysílaného v HD, i při přehrávání pořízeného záznamu.
    • - Velmi dobrá citlivost tuneru a odolnost vůči přechodnému zhoršení kvality přijímaného signálu.
    • - Možnost nastavit základní parametry obrazu (jas, kontrast, systost, odstín, ostrost) tak, aby se např. při přepnutí televizoru na pořízený záznam obraz, co do uvedených parametrů, pokud možno nezměnil.
    • - Použitelnost zařízení při postupném přechodu na nástupnický standard digitálního televizního vysílání DVB-T2, který nás nepochybně čeká.
    • - Lákavá je také na současných stránkách výrobce (www.telesystem-vorld.com) uváděná funkce AUTOSCAN, kdy přijímač v pohotovostním stavu má vyhledávt nové kanály. V uživatelské příručce ani v jinde publikovaných informacích jsem se o tom nic nedověděl, ale nechám se překvapit.
    • - Za největší problém zatím považuji, že při stisknutí žlutého tlačítka "Posun vpřed během přehrávání záznamu" bez předchozího stisknutí tlačíka INFO se přehrávání nenávratně přeruší a dojde k nechtěné iniciaci funkce "Vícenásobné zobrazení" (přijímaných programů)." Pokud se nejedná o kusovou vadu měl by výrobce tento problém co nejrychleji odstranit aktualizací firmvare, protože u nervově slabších zákazníků může tento "efekt" vést až k vrácení zařízení.
    • - Za přinejmenším neobvyklé a nelogické považuji, že k přepínání funkcí přehrávače (PVR-VIDEO-HUDBA-OBRÁZEK) se používá číselné tlačítko 5.
    • - Jako bohužel u většiny výrobků tohoto druhu je uživatelská příručka po stráce uváděných informací příli stručná. Např. postrádám upozornění, že při použití přjímací antény s předzesilovačem je nutné před zahájením první instalace zapnout v jiné části menu napájení antény 5V/30mA (když už tento základní předpoklad úspěšné instalace není obsažen přímo v menu první instalce) nebo upozornění, že záznam ve formátu PS (který šetří místem na připojeném nahrávacím zařízení) je dostupný pouze při příjmu vysílání SD. Nicméně při nastavení formátu PS, problikne při spuštění záznamu v případě příjmu HD oznámení, že k přepnutí na záznam TS dochází automaticky).
    • - Nicméně si myslím, že kromě prvního (i když zvyknout si lze na všechno) jsou uvedené nedostatky bohatě vyváženy kladnými vlastnostmi tohoto zařízení.

Podle mého názoru, a při porovnání s jinými výrobky tohoto druhu, se jedná o velmi kvalitní zařízení jehož poněkud vyšší pořizovací cena je bohatě vyvážena vlastnostmi, které považuji za nadprůměrné.

• , zakoupeno v tvdigitalne.cz

• nemá výstup zvuku do zesilovače

malý a dobrý jednoduchý