Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze Technisat DIGIPAL T2 HD

Ověřené recenze Technisat DIGIPAL T2 HD

Old Harold

Přidáno: 30. října 2018

Zakoupeno v Omko Digital

• Dělá to co má a tak jak má.Co je psáno, to je dáno.
  • Opravdu skvělé dálkové ovládání. Pálím to vleže od stropu.
  • Nahrává spolehlivě s možností přidat čas na začátku i na konci.
  • Plný návod (188 stran) není přiložen v žádném jazyce.Lze stahnout jen v němčině na stránkách výrobce Technisat.

Přidáno: 29. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt jsem si vybral na základě recenzí. Prozatím mám pouze skromné zkušenosti, ale myslím si, že chvály bylo přespříliš. Kvalita obrazu na televizi je nižší, než na stejném kanálu bez použití přístroje.

Radek

Přidáno: 20. října 2018

Zakoupeno v Omko Digital

Velmi kvalitní set top box,přehledné menu, rychlé naladění a kvalitní obraz.

xyz

Přidáno: 20. října 2018

• Dobrá cena.
  • Intuitivní nastavení.
  • Parádní obraz.
  • Možnost přehrávání filmů z USB zařízení.
  • Při přehrávání filmu z flash disku nebo přenosného disku se rozchází zvuk s obrazem.

Doporučuji.

Přidáno: 19. října 2018

• snadné ovládání
  • zapne i vypne TV přes HDMI
  • kvalitní obraz

Použil jsem pro TV Panasonic, kde mi funguje zapnutí a vypnutí TV rovnou ovladačem set top boxu, takže pro sledování TV stačí jeden ovladač. Připadá mi přehledné i menu a celé nastavení přístroje. Dálkový ovladač mi vyhovuje, působí kvalitně. Obraz je také výborný. Je možné nastavit i rychlé zapnutí, které trvá max. tak 1 sekundu, jinak při výchozím nastavení trvá zapnutí dost dlouho (ale má ve vypnutém stavu zanedbatelnou spotřebu elektřiny, takže si každý může vybrat jak si co nastaví).

Přidáno: 15. října 2018

velice citlivý přístroj -

Karel

Přidáno: 13. října 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Kvalitní příjem, srovnatelný s televizí
  • Možnost nahrávání
  • Na set top box kvalitní ovladač
  • Ačkoliv má poměrně zdařilého průvodce nastavením v češtině chybí klasický český návod, hlavně pro funkce ovladače citelně chybí
  • Po týdnu provozu nešel probudit z pohotovostního režimu. Vytáhnutí napájení a restart to ale vyřešil, doufám že to nebude pravidlo.

Potřeboval jsem box s nahráváním a kvalitním příjmem, který má i kvalitní ovladač což splňuje, nicméně dokonalý není, což vzhledem k ceně by se mohl polepšit.

Jiří

Přidáno: 13. října 2018

Zakoupeno v Electro World

• Tento set-top-box patří k nejlepším na našem trhu, citlivý zvládá i signál horší kvality, mám to vyzkoušeno v praxi, kdy bezpečně fungoval tam, kde jiné už kostičkovaly. Kvalita obrazu i zvuku taktéž ve vysoké kvalitě. Instalace intuitivní bez nutnosti číst návod.
  • Vyšší cena

Tento produkt můžu s klidným svědomím doporučit, kdo chce kvalitu a nevadí mu něco vyšší cena, tak je to skvělá volba. Sám ho používám přímo přes HDMI na počítačový monitor a vše běží bez nejmenších problémů.

Pavel

Přidáno: 5. října 2018

• kvalita obrazu
  • zachytí i slabé (vzdálené) kanály
  • kvalita zpracování
  • mnoho funkcí
  • EPG s českou diakritikou
  • nechtěné programy lze snadno ze seznamu smazat
  • vybaveno také funkcemi, které běžný uživatel nevyužije (např. čtečka karet),rodičovská kontrola, Ethernet funkce ap.
  • vyšší cena

Přijimač je vhodný pro toho, kdo upřednostňuje kvalitu obrazu a přijmu TV programů a nevadí mu vyšší cena.

Ověřený zákazník HITYshop.cz

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v HITYshop.cz

Přidáno: 24. září 2018

instalace bez problému

Jindřich Jeníček

Přidáno: 13. září 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Zatím nemám tento výrobek z časových důvodů zcela prozkoumán.
S výrobky fy Technisat jsem byl vždy spokojen.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Přidáno: 11. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• na pohled hezke a odladene prostredi, nepusobi lacinym dojmem, obraz je jedna basen, cestina dobra (nikoliv dokonala)
  • vyborny prijem dalkoveho ovladani (neni treba mirit)
  • prestoze vyrobce uvadi 500mA u USB, spolehlive mi utahne externi 2.5HDD (nikoliv flash), ktery si bere az 1A - toho jsem se bal
  • pekny a ergonomicky dalkovy ovladac
  • prehral zatim veskera videa, co mam (kamera, fotak, filmy), do fullHD
  • prehraje i jiny nez standardni audio kanal u CT - filmy na dvojce muzu pustit v puvodnim zneni (starsi TV Samsung neumela)
  • podpora velkeho mnozstvi souborovych systemu
  • zklamal me software, od ktereho jsem za tu cenu cekal vic; prostredi pekne, ale ma to hodne much: 1) nelze editovat nahrane video (krajet reklamy), 2) sem tam se kousne pri prehravani videa (probere se treba za 30s), 3) nekdy se pri prehravani vide rozjede zvuk s obrazem - je treba restartovat video prehravac --- nic, co by neslo tak ci onak obejit, ale chce to vynalezavost
  • SFI - Technisatove EPG - neni na muj vkus prehledne, na TV program pouzivam spise mobil
  • neumi titulky - nekomu muze vadit

Celkove doporucuji tem, kteri chteji kvalitni prostredi a prijem a hledaji vic, nez co nabizi bezna produkce. Je treba pocitat s nekterymi mouchami, snad to vyrobce jeste poladi.

Recenzi opiram u momentalne aktualni verzi SW (nemam cislo po ruce).

Ověřený zákazník atoselektro.cz

Maggic

Přidáno: 13. července 2018

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Spolehlivý a kvalitní příjímač DBV-T2
  • Přehledný EPG
  • Umí ovládat přes HDMI jedním ovladačem i TV
  • Trochu předražený v ČR, jako všechny TechniSat výrobky v porovnání se světem

Vhodná koupě jen ke stále "kvalitní" TV, v jiném případě zbytečně drahá investice a stačí něco kolem 500kč, než se koupí relativně levná, nová, už vším vybavená TV.

Přidáno: 6. července 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• I bez českého návodu intuitivní ovládání
  • Citlivost přístroje
  • Umí jak T2 265, tak i 264 (takto vysílá např. Slovensko)
  • Nebyl přibalen návod v češtině ale pouze v němčině.

Přístroj jsem vyzkoušel a jsem s ním spokojen. Citlivost přístroje na dobré úrovni, funguje v pořádku i český teletext (správně zobrazuje české znaky). Popisky v nastavení přístroje jsou česky, stejně jako většina dalších, jednou jsem narazil na cizojazyčné slovo při zvolené češtině, ale to nebyl problém. Doporučuji zejména do oblastí, kde není tak kvalitní pozemní digitální signál.

Přidáno: 11. června 2018

+ Obraz, zvuk, snadná obsluha
- Vyšší cena, hřeje

Ověřený zákazník www.lacnenotebooky.cz

Slotr

Přidáno: 5. května 2018

Zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

Mám od TechniSatu dva starší setobox, z toho jeden v autě již asi 6let. Bez jediné poruchy. Proto této firmě, věřím. I když je poněkud dražší, v její kvalitě se to projeví. Nejsem tak bohatý abych kupoval levné zmetky.

Richard Novotný

Přidáno: 12. dubna 2018

Zakoupeno v Omko Digital

• Malý kompaktní, ale výkonný stb
  • Citlivý tuner, celková kvalita
  • Aktualizace softwaru ze strany výrobce
  • Dražší než konkurence, ale kvalitní
  • Český stručný návod nebyl součástí balení, ale lze jej stáhnout

Spolehlivý, kvalitní set top box, který dělá to, co slibuje. Je sice oproti konkurenci dražší, ale po otřesných zkušenostech s levnějšími set top boxy musím říct, že se vyplatí připlatit. Má velmi citlivý tuner. Nemá digitální záznam programů (to už je třeba vzít vyšší verze). Spokojenost.

Přidáno: 6. dubna 2018

• Přehledné OSD a EPG včetně nápovědy v CZ
  • Rychlá reakce na stisk na D.O.
  • Součástí dodávky je HDMI kabel.
  • Teletext v CZ je bez chyb.
  • Mall.cz dodal bez CZ návodu, ke stažení je na Omko.cz; vzhledem k dobré nápovědě v OSD však téměř není třeba
  • v dodávce nejsou AAA články pro D.O. (to není problém, když to člověk dopředu ví)
  • Při vypínání přístroje pomocí D.O. je nutné stisknout 2x tlačítko I/O (nezjistil jsem proč a jestli se do tá někde přenastavit).
  • Popisky na D.O. jsou v němčině. A D.O. je pravděpodobně shodné s vyššími modely, takže jsou tu některá tlačítka navíc bez funkce (nahrávání, WWW.)
  • Přístroj neumí nahrávat na USB zařízení a nemá Timeshift (aspoň se mi ho nepodařilo najít).

Doporučuji. Přístroj jen se základními funkcemi, ale promyšlený a dobře udělaný.

Vašek

Přidáno: 3. března 2018

• výborný DVB-T/T2 tuner
  • videa AVCHD zobrazuje ok
  • zobrazuje obrázky jpg jen do velikosti 1,5MB, výrobce t údajně řeší

Zatím nekupovat, pokud potřebujete na TV presentovat fotografie o velikosti nad 1,5M

Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP

Přidáno: 22. února 2018

• Dobrý výrobek

Přidáno: 28. ledna 2018

Zakoupeno v Omko Digital

Po upgrade software na nejnovější verzi dostupnou na webu výrobce funguje k plné spokojenosti. Produkt jsem si vybral na základě pozitivních recenzí na citlivost tuneru, neboť v místě bydliště je signál poměrně slabý.

www.parabola.cz

Přidáno: 31. července 2017

Digipal T2 DVR a T2 HD - výborné set top boxy firmy TechniSat - Parabola.cz

Digipal T2 HD je vyborný set top box, které umožňují příjem digitálního pozemního vysílání v normě DVB-T a DVB-T2 s kodekem HEVC/H.265. Výhodou přijímače je jeho jednoduchá obsluha, stabilní chování a perfektní obraz a zvuk. Autorizovaný dovozce těchto set top boxů firma Omko Digital, a.s. nabízí tyto set top boxy svým obchodním partnerům i koncovým zákazníkům buď přímo v jejich kamenných prodejnách nebo prostřednictvím e-shopu.

Celá recenze na www.parabola.cz

www.digizone.cz

Přidáno: 15. června 2017

Technisat Digipal T2 DVR: kvalitní, rychlý a citlivý. A také trochu svůj - DigiZone.cz

Snad to bude jeden z těch lepších settopboxů ....uvidíme co napíšou uživatelé, kteří s ním mají už nějaké zkušenosti ...

Celá recenze na www.digizone.cz

Malpr

Přidáno: 20. července 2017

• není EPG

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Reakce obchodu  Omko Digital

všechny Technisat přístroje EPG mají, jak si také můžete přečíst v recenzích na odborných webech a v českém návodu, který je ke stažení na kartě produktu. EPG je někdy také označováno německou zkratkou SFI. Co se týká ovládání, každému samozřejmě může vyhovovat něco jiného, ale mnohdy je značka TechniSat vyhledávána i pro svoje přehledné menu.