Recenze Strong SRT8211

Jaromír Prokop

Jaromír Prokop

Přidáno: 17. června 2017

• Dobrá citlivost
  • nečitelné pokyny-bílé písmo na světlemodrém pozadí
  • nelze přehrát záznamy,nahrané na předchozích typech Strong
  • nahrávky-naprosto chaotické pořadí
  • nahrávky-bez názvu pořadu,jen název stanice
  • zbytečně velký ovladač

Je to můj třetí Strong a je z nich ve vsech směrech nejhorší.Předchozí byly uživatelsky nepoměrně přívětivější.Nechápu,proč přístroje od jednoho výrobce nejsou
kompatibilní.(Možná proto,že od jednoho výrobce nejsou a
Strong na ně jen lepí vlastní značku).

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
miras

miras

Přidáno: 16. června 2017

• přehledné menu
  • velice citlivý na signál (jdou mi všechny multiplexy, které jsou dostupné v mém regionu včetně dvb-T2
  • dobrý dálkový ovladač
  • obraz ve FHD
  • obraz ( asi záleží jaký máte příjem, ale v sd to není ono,v hd ujde,ale na mém původním settopboxu od arivy T56 je o mnoho lepší i v 576i vysílání)
  • nahrávání a přehrávání - tak toto se nepovedlo!- neumí NTFS,ale paradoxně ho přečte nabo přehraje filmy z takto formátovaného disku.Pokud se mi film podaří nahrát na FAT32 rozdělí ho po 1gb .ts,to by mi tak nevadilo, ale následně neumí přehrát nahraný program z T2 multiplexu.Zkoušel jsem flashku i napájený ext.disk - buď přehraje trhaně nebo se zasekne.Asi důsledek levné elektroniky.
  • neumí přehrát plynule některé videa - zkusím ještě jejich update

je více než pravděpodobné,že v této cenové relaci na tom budou stejně asi všechny settopboxy.(můj druhý settopbox ariva T56,který není pro hevc vysílání je pro nahrávání a přehrávání perfektní)
zklamání z tohoto výrobku - co je platné,že to má lan port, když si neumí poradit z h265/hevc, jestliže je toto kódování náročné na zpracování, měla by tomuto odpovídat i elektronika přístroje.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Pavel Keller

Pavel Keller

Přidáno: 16. května 2017

• velice dobrý obraz, rychlé naladění stanic včetně nového T2 vysílání, přehrávání/nahrávání z USB, předpověď počasí
  • vůbec nic

Zakoupil jsem produkt, protože byl za rozumnou cenu a měl velice pozitivní recenzi v časopisu Stereo&Video. S přístrojem jsem spokojen, nenarazil jsem na žádný problém.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

Zircon FIRE

Zircon FIRE