STRONG SRT2021

Produkt nemá žádné parametry.

• Funguje výborně.
    • Spokojenost
    • pořídil jsem tento produkt pro apk. HBO GO - fungoval výborně, bohužel před 14 dny HBO po několika letech změnilo apku a ta není na tomto přístroji podporována ?!?
  • , zakoupeno v elektropodlasek.cz

Dobrý multimediální box.Jen problém je asi se softwarem, seká se, reakce jsou velice pomalé , občas zamrzne a aplikace často padají.

• za ty penize funguje vyborne lip než tv s androidem

Produkt nemá žádné parametry.

IP box se systémem Android od společnosti STRONG umožňuje sledovat TV prostřednictvím internetu a zároveň také poznávat všechny výhody platformy Android: stahovat vaše oblíbené aplikace nebo jednoduše používat SRT 2021 jako plnohodnotné multimediální zařízení pro veškerý váš digitální obsah s USB portem a slotem pro micro SD kartu. Praktické dálkové ovládání se může používat jako Air Mouse a má také klávesnici. S 4K Ultra HD a HEVC si užijete to nejlepší z IPTV. Vlastnosti 4K Ultra HD (3840 x 2160p) Quad Core Cortex- A53 2.0 GHz CPU Dálkový ovladač s funkcí Air Mouse/klávesnicí Snadno ovladatelné rozhraní Snadné připojení k Internetu přes vestavěné WLAN nebo LAN Streamování videa z Internetu Snadné stahování a instalace aplikací Sdílení obsahů s přáteli přes aplikace sociálních sítí Galerie fotografií, video přehrávač, hudební knihovna Podporuje novou normu HEVC/H.265 (1080p/30 Hz) Spotřeba energie v pohotovostním režimu: max. 0.50 W Rozměry (Š x H x V) v mm: 85 x 85 x 18.5.Záruka 2 roky

• Funguje výborně.
    • Spokojenost
  • , zakoupeno v elektropodlasek.cz

• za ty penize funguje vyborne lip než tv s androidem
  • , zakoupeno v Omko Digital

Neuměl jsem to rozchodit až pak jsem zjistil, že závada je mezi klávesnicí a židlí.

• Jednoduchý a cena
    • Starý firmware, velmi slabá WiFi, 4k se seká

Spokojenost ,tak napůl, streamování videa pouze přes kabel-WiFi je na dnešní poměry slabá a to mám tento přístroj umístěný 1m od routeru. A ještě horší je to s 4k to nefunguje ani přes kabel ani usb ,jen se trhá ani Kodi si s ním nevěděl rady Vyzkoušel jsem i více formátů nic nepomohlo, takže se výrobce nemůže vymlouvat. Slouží mi na streamování internetové tv, tak jsem si jej nechal jinak by jsem jej vrátil. Starý firmware (Lolipo),některé aplikace vyžadují vyšší verzi. PS. Výrobce by měl zapracovat na novém firmwaru. Pokud teda jen nevyrábí nové a nové krabičky s heslem stejně si to někdo koupí, tak co by jsme se snažili staré věci vylepšovat.