Sencor SDB 1007T

• Jednoduchá instalace
    • Kvalita
    • Dobrá cena
    • Žádné nejsou

Už jsem tento set top box měla ale chtěla jsem vyzkoušet něco nového,ale nad Sencor SDB 1007T není žádný lepší set top box.Nemusím mířit ovladačem přesně abych ho zapla,přepla nebo zesílila hlasitost.S minulým set top boxem jsem musela až k němu a ještě stěží se mi dařilo ho třeba zapnout.Z mé strany naprostá spokojenost a vřele doporučuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• maličký
    • funguje velice dobře
    • české menu
    • intuitivní ovládání

Doporučuji těm, kdo potřebují nový set-top box na chvíli (nemá DVB-T2), cenově dostupný. Pro někoho, jako já, komu starý dosloužil a televizi plánuje koupit až později, podle situace s DVB-T2 a tím souvisejícím, ideální. Jediné překvapení byla velikost, je skutečně maličký.

Teletext
Počet scart
1 x
Konektory
1x anténní vstup

DVB-T přijímač SENCOR SDB 1007T je plně kompatibilní s normou DVB-T MPEG-2 a navíc je vybaven USB konektorem s funkcí PVR, TIMESHIFT a také pro přehrávání multimédií.

Plně kompatibilní s normou DVB-T MPEG-2
USB – PVR, TIMESHIFT, přehrávání multimédií
Podpora pro teletext, titulky, 7-denní EPG (programový průvodce)
České menu, dětský zámek

• Jednoduchá instalace
    • Kvalita
    • Dobrá cena
    • Žádné nejsou

• Druhý den už nefungoval, budu reklamovat
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• maličký
    • funguje velice dobře
    • české menu
    • intuitivní ovládání

• , zakoupeno v Electro World

• Velice jednoduchý, až primitivní přístroj za vcelku obstojnou cenu, s ohledem na brzké zavedení nové normy digitálního signálu.
    • Přístroj je malý a velice lehký, je však možné ho přilepit spodní stranou na tv, aby ho robustní SCART kabel svou vahou nestáhl na zem.
    • I nezkušený uživatel, zvládne přístroj uvést do provozu, bez potřeby nahlédnout do manuálu (návodu).
    • Nesmyslně veliký informační panel na tv obrazovce (zabírá třetinu spodního okraje)
    • Nevhodně zvolené podbarvení info panelu (při zvolení průhlednosti, velmi koliduje s obrazem vysílaného pořadu)
    • I přes zvolené časové pásmo (automaticky), se často zobrazuje naprosto nesmyslný čas i datum ( u mne to je den a čas uvedení přístroje do provozu).
    • Nemá vypínací tlačítko POWER, vypnout lze pouze ovladačem nebo přímým odpojením od el. zdroje.
    • Pokud si někdo přístroj přilepí a po čase ho bude chtít odlepit, bude se muset potýkat s odstraněním zbytků lepidla na televizi (nábytku). Lepit nedoporučuji.
    • V návodu na obsluhu a nastavení, je použito drobné písmo.

Sencor SDB 1007T prozatím funguje, uvidím za půl roku. Nemám dobrou zkušenost s touto značkou výrobce, jenže jsem teď neměl jiné východisko.
    Přesto přístroj funguje, jak má a prozatím plní to, k čemu je především určen.
    Přehrávání hudby, videa nebo foto-prezentace z USB jsem netestoval.
    Levný přístroj s primitivně snadným naladěním i ovládáním.
    Vzhledem k ceně a výkonu DVB-T, jsem takříkajíc spokojený. I přes uvedené zápory.

• , zakoupeno v Electro World

• - Naprosto vyhovující pro starší typ televize na pokojovou a domovní anténu.
    • - Jednoduché ovládání.
    • - Hodne užitečných funkci
    • - Malá tlačítka a písmenka na ovladači

• super mašinka, pobere i HDD o velikosti 500GB a filmy mi zatím přehrává bez problémů

naprosto bezproblémová mašinka za pár kaček

• Malý, designově povedený, levný
    • Problém s přehráním nekterych formátů fotek, u většiny filmu nejde zvuk (musí se převést na mp3), pomalé načítání, menu by mohlo být přehlednější

Jako přehrávač z USB poměrně na nic

• , zakoupeno v CZC.cz

• má vstup pro USB
    • na to, kdy to vyrobili, by to mělo stát cca 300,- Kč

hlavně, že nás nebijí po hlavě...