Hyundai DVBT 218

České menu
Časovač nahrávání

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobrá cena.
    • Nahrávání do USB výstupu.
    • Funguje i se starým ovladačem od jiného Set top boxu.
    • Napájení přímo ze sítě do přístroje, bez adaptéru na mn.
    • Vstup USB na přední straně.
    • Stejná funkce jako původní ECG, jen jiný nápis a označení.

Funguje dle očekávání.

• Anténní výstup : ANO
  • Příkon (W): 6
  • RF modulátor: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Přijímač digitálního vysílání s tunerem DVB-T s funkcemi Recored Ready a Timeshift s USB vstupem.

Podporuje fotmáty JPG, MP3, WMA, AVI, DivX, XviD. Je vybaven automatickým/manuálním laděním a teletextem.

DVB-T tuner

RECORD READY - možnost nahrávat digitální vysílání na externí HDD nebo Flash Disk

TIMESHIFT - sledování pořadů s časovým posunem

EPG - informace o programu

• Šířka (cm): 21.50
  • Hloubka (cm): 5.50
  • EAN: 8592417016023
  • Záruční doba: 24 měsíců

Přijímač digitálního vysílání s tunerem DVB-T s funkcemi Recored Ready , Timeshift a EPG, s USB vstupem.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobrá cena.
    • Nahrávání do USB výstupu.
    • Funguje i se starým ovladačem od jiného Set top boxu.
    • Napájení přímo ze sítě do přístroje, bez adaptéru na mn.
    • Vstup USB na přední straně.
    • Stejná funkce jako původní ECG, jen jiný nápis a označení.

Funguje dle očekávání.

• Druhý zakoupený set-top-box běží zcela bez problému.
    • Při častém používání ovladače se vymačkají tlačítka.Po záruce ovladač otevřu a podlepím tlačítka alobalem a problém je navždy vyřešen.

Problém u prvního set-top-boxu:nevypínal časovač,při nahrání programu jej nahrál zrychleně takže to přehrávalo jako když přetáčíte zrychleně program.Tak šel do kopru!!

• problémy s přehráváním z USB

Na většinu AVI souborů nemá kodeky, přehrává tedy pouze bez zvuku, u ostatních se rozhodí synchronizace obrazu a zviku. Platí to pro 8 z 10 souborů. Pro normální provoz sledování TV dostačující, pro přehrávání AVI zcela nefunkční, nahrané pořady přímo z TV se sekají.

Dobrý, jednoduchý a funkční

ano doporučila bych zakoupení
    cena,vzhled,funkčnost je dobrá
    budu ze zajímat více ohledně vlastností produktu

• Levný.
    • Při vypnutí odpojí i USB.
    • Utáhne i USB HDD (ale reálně nepoužitelné).
    • Poměrně citlivý tuner.
    • Hloupé menu.
    • Pomalé reakce.
    • Jen málo AVI souborů přehraje.
    • Zoufale pomalé načítání AVI.
    • Ani s USB flash 10MB/s není schopen nahrávat bez záseků.
    • Nepřehraje AAC zvuk.
    • Přístroj se kouše.

Hledal jsem DVB-T především s přehráváním filmů z netu děckám ke starší TV.
    Menu legrační, není možné stiskem jednoho tlačítka přepnout mezi DVB-T tunerem a přehráváním filmů. Je nutné zdlouhavě krokovat v menu. Vzal jsem poměrně rychlou USB flash 16 GB a pokusil se přehrát 6 filmů, které mi na ostatních DVB-T combech a TV v domě fungují. Bez problémů přehrál jediný. Načítání každého filmu trvalo nekonečných 20..40 sekund. Jeden film přehrál bez zvuku, další napsal špatný formát a zbytek se sekal. S jinými USB se choval stejně. Otestoval jsem dále nahrávání DVB-T na USB. Při nahrávání se obraz sekal a přístroj občas hlásil pomalý zápis, přestože USB 10 MB/s je z těch rychlejších. Zkusil jsem následně nahrávat na pevný disk 250 MB. Hláška o pomalém zápisu se už neobjevila, přesto se video sice méně, ale trhalo (v kvalitě anténního signálu problém nebyl). Bohužel s pevným diskem přístroj reálně provozovat nejde, protože při startu a při načítání přístroj desítky sekund zobrazuje hlášku "inicializuji blabla..", i když si chcete jen pustit televizi. A to byl disk prakticky prázdný. Až na něm budou desítky filmů...
    Během cca dvouhodinového testování se přístroj 2x kousnul a musel jsem ho vytáhnout ze zásuvky.
    Dědovi jsme kdysi koupili tuším Gogen, který se chová a vypadá úplně stejně. Děda USB nepoužívá, tak mu jakž takž funguje, jen za cca 3 roky 2x ztratil veškeré předvolby.
    A na závěr perlička, přístroj jsem dostal jako náhradu za Sencor SDB 1016T se kterým jsem byl hrubě nespokojen, . Co byste řekli? Stejný ovladač, stejné menu, stejné chování, stejný šmejd.. Prostě ten samý přístroj pod jiným názvem. :( Takže recenzi kopíruji.

• , zakoupeno v KASA.cz

jsem spokojen

• Velikost zařízení, cena., čeština, přehrávání avi,rychlost přepínání programů
    • Nenašel můj externí hdd, nahrává na USB pokud je signál opravdu kvalitní, občas se přístroj sekne. velikost a tuhost ovládání.

Stále doma dojíždím starou crt telku a tak na tomto zařízení se mi líbil vstup a výstup přes USB. Nejen, že zařízení jaksi nepřijalo můj externí hdd, ale nechce nahrávat na flashku když je signál pod 60%. Přehrávání z USB (formát avi) naopak je celkem bezproblémové. Nastavení a ovládání celého přístroje není také nijak intuitvní, ale dá se na to přivyknout. Po půl dnu používání a testování se mi přístroj 2x seknul. Pokud bude takto pokračovat dál tak ho vrátím. Zkusil jsem vyhledat aktualizace SW na stránkách výrobce, ale bez úspěchu. Budu hledat dál. Prostě někde soudruzi z Číny a Koreje udělali chybu.

• , zakoupeno v Electro World

• + USB
    • + velmi dobrý příjem signálu
    • - chybí mi v EPG přehled všech stanic co právě vysílají ( lze jen jednotlivé stanice procházet jednotlivě )
    • - set top box se automaticky se vypíná a nelze to změnit
    • - ovladač by mohl být větší
    • - na set top boxu by mohlo svítit číslo stanice, na které právě jsem

výrobek jinak doporučuji
    celkově jsem spokojená, cena vs. kvalita je výborná

• , zakoupeno v KASA.cz

• Perfektní vzhled, malé rozměry, perfektní příjem. Výborný poměr výkon - cena.

To co jsem uvedl v plusech. Kvalitní výrobek za dobrou cenu.