Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze DI-WAY AND-40 DVB-T2 HEVC 4K UHD Quad Core K1Plus

Velmi zdařilý produkt, který splnil většinu mých očekávání. Potřeboval jsem do dětského pokoje, kde není dobré pokrytí signálem WiFi, přivést internet přes ethernet a hledal jsem "krabičku", která by v jednom zařízení zkombinovala settopbox na TV, přehrávač DLNA, herní konzoli, případně webový prohl... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Chtěl jsem DVB-T/T2 s androidem pro širší použití. Setobox pro občasné nahrání pořadu (PVR) a přehrání filmů/hudby z hdd i internetu. Bohužel tento přístroj to zdaleka nesplňuje. Raději připlatím cca jednou tolik a pořídím základní combo s linuxem, (ovšem toto je řešení spíše pro zkušenější).
... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze DI-WAY AND-40 DVB-T2 HEVC 4K UHD Quad Core K1Plus

top204

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Nelze používat anténní vstup a výstup při vypnutém stavu, nemá vypínač na kompletní vypnutí.

Ověřený zákazník HITYshop.cz

Velda

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v HITYshop.cz

• Příjem tv v pořádku ale to co sám nahrál po sobě nepřehrál. Někdy ano někdy jen obraz bez zvuku. Vyzkouseny všechny možné přehrávače neustále se sekal SW prostě děs.

Ověřený zákazník Viaco Dům Elektro

Sutech.xxl

Přidáno: 20. srpna 2018

Zakoupeno v Viaco Dům Elektro

Jak už to bývá na všem se najdou časem mouchy,produkt mám jen krátce.

Přidáno: 12. března 2018

• Spokojenost.

Přidáno: 5. března 2018

• Kombinace MMC s DVB-T2

Přidáno: 14. února 2018

Přístroj se dost
často seká. Seřazené programy se občas přehází. Pochvalují citlivo st tuneru dvb-2

Přidáno: 26. listopadu 2017

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

vše funguje jak je psáno.

Přidáno: 2. listopadu 2017

• Kodi
  • nemá bluetooth

Richard Littleneo

Přidáno: 26. září 2017

• snadne ovladani

Přidáno: 5. srpna 2017

• Z obyčejné TV udělá smart
  • Neumí nahrát pořady označené v EPG z pohotovostního režimu.
  • Neumí z pohotovostního režimu přejít přímo do DVB-T
  • Není software pro seřazení TV kanálů v PC.

Roman

Přidáno: 11. července 2017

(Upraveno 11. července 2017)

• Pro někoho android
  • Možnost doinstalovat mnoho aplikací
  • Nekvalitní použitý tuner DVB-T/T2 - výstup jedním slovem - mazanice
  • Při přechodu do spánku se vypnou USB porty, takže rádiové DO s klávesnicí napojené a USB, setobox nezapne - musíte použít pro zapnutí původní DO
  • Při přechodu do spánku se vypne signál na anténním výstupu pro TV - je potřeba rozbočovač
  • Při zapnutí z pohotovostního režimu se zobrazí úvodní menu - nepřepne se automaticky na TV vysílání - má to být především DVB-T/T2 setobox

Je s podivem, že i PLACENÉ recenze u podobných výrobků (DVB-T/T2 setoboxy s androidem) neuvádějí výše popsané vlastnosti.
Pokud by se dali dané vlastnosti dohledat, nikdy bych tento a podobný výrobek neobjednával.
Asi i placená recenze je tak trochu reklama.

Ověřený zákazník OKAY.cz

Kostitřes

Přidáno: 5. července 2017

(Upraveno 5. července 2017)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Po tech.str. vcelku kvalita,jen vT2 byly dole a nahoře barevné pruhy a citlivost nebyla úplně perfektní.
  • Není v češtině.

• Kvalita

Jsem spokojen!!!

Přidáno: 16. května 2017

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

Vše funguje podle očekávání...Klasické adroidí rozhraní,podpora bezdrátové klávesnice,velmi dobrá citlivost na TV signál.Dodávané dálkové ovládání také funguje dobře a má i přímo tlačítka pro spuštění webového prohlížeče nebo obrazovky s aplikacemi.Citlivost na DO je také dobrá,není vyloženě nutné mířit na AndroidTV. Aplikace jako přehrávač videí nebo YouTube jsou stabilní a nepadají jako nakonec celé zařízení.Překvapuje poměrně rychlý náběh systému po zapnutí napájení (tzn. přímo po odpojení napájecího adaptéru).

Jan Beluš

Přidáno: 2. února 2017

• Dobré zařízení za slušný peníz T2 HEVC
  • Občas u HD ČT SPORT kanálu se rozchází obraz se zvukem ostatní HD bez problémů. .

Nutná myš s klávesnicí

Přidáno: 23. prosince 2016

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• ze staré televize udělal chytrou televizi
  • horší ladění

Jan Pavlica

Přidáno: 18. prosince 2016

• množství funkcí
  • tuner DVB-T2
  • slot na SD kartu
  • 8GB paměť
  • bohužel se mě neustále sekal i při plném signálu Wi-fi (možná jen špatný kus, ale recenze na netu vesměs kladné)

-bohužel nevyhovoval mým představám

Přidáno: 19. listopadu 2016

Funguje

Vladimír Vidlák

Přidáno: 17. listopadu 2016

• DVB-T tuner z HEVC
  • přístup k soc.sítím a možnost použití myši a klávesnice a v neposlední řadě vestavěný Wifi adaptér
  • Manuál dodávaný s přijímačem naprosto nepoužitelný.

I přes naprosto nepoužitelný manuál jsem se službami a s produktem spokojen.

Přidáno: 30. května 2016

• Výborný poměr cena/celkový užitek
  • 1 GB RAM je už málo (ale přesto to funguje plynule)

Výborný poměr cena/výkon/celkový užitek. Bezproblémové funkce DTV. Pro Andoid je sice 1GB RAM málo, ale systém je vyladěný, neseká se - pro účel smart set top boxu dostačující

Milan

Přidáno: 22. května 2016

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Přehraje všechny formáty, které požaduji
  • Jednoduchá instalace k projektoru
  • Wifi, Lan funkční na 100%
  • Citlivé ladění TV kanálů
  • Tichý, nevíte o něm
  • Jediné s čím má problém je přehrávání kopie DVD z disku
  • Poměrně krátké HDMI, ale je to v celku banalita
  • Je ho potřeba hned pročistit od nepotřeb. aplikací od výrobce
  • Mohl by mít o něco větší ram

Kvalitní přehrávač s obsaženou anténou a dostatkem USB pro další rozšíření. Doporučuji zakoupit bezdrátovou myš a klávesnici, ovládání je hned na jiné úrovni. Přehraje vše od klasik xvid až 3D a 1080pHD. Ladění programů bez sebemenšího problému, našel mi jich 30 a to mám na klasik tv jen 19. Dokáže sloučit TV tuner s multimediálním kinem a přehrát prakticky vše, co je dnes k mání. Připojení k místní síti a přehrávání z ní v nejvyšším rozlišení bez sebemenšího problému, wifi též dobře funguje. K mému projektoru ideální koupě. Jedná se o kvalitní produkt, kterých je na trhu opravdu málo. Mohu doporučit s čistým svědomím. :)

Přidáno: 3. května 2016

android
zatím vše nevyzkoušeno

Přidáno: 25. dubna 2016

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• DVBT2 (HD), Skype, Google, Facebook, micro SD, 4x USB 2.0, LAN, optika, HDMI 1.4 (3D, full HD)
  • SD tv programy hrají na metrové LCD tv přes HDMI dost rozmazaně, "v okně" perfektně, HD mnohem lépe, ale hůře než ze satelitu! Přehrává snad jakékoli video, ale české titulky jsou hodně mimo - diakritika doplněna čínštinou! Klávesnice a myš víceméně nutnost!

O.K.

Jan S.

Přidáno: 16. dubna 2016

Zakoupeno v Omko Digital

• Zatím splňuje vše, co jsem od tohoto výrobku očekával, včetně příjmu všech zkušebních kanálů DVBT 2 H 265 /HEVC
  • poněkud nižší citlivost vf. vstupu tuneru, kterou kompenzuji anténním předzesilovačem.

DI-WAY K1 AND 4 je zatím jediný přijímač v prodeji, který znám, pro příjem TV kanálů v normě DVBT2 H265/HEVC, na kterém je skutečně možné přijímat zatím všechny zkušebně vysílané kanály v Praze s tímto systémem.
Zařízení funguje též jako multimediální centrum a zdá se, že splňuje všechny moje požadavky.
Samozřejmě uplynula ještě krátká doba od jeho zakoupení, takže se seznamuji postupně s šíří jeho nabízených funkcí.

Ověřený zákazník KLelektronik

Jirkaol2

Přidáno: 21. března 2016

Zakoupeno v KLelektronik

• přehraje skoro všechno
  • malý a kompaktní
  • proti TV slabší citlivost tuneru.
  • po zapnutí naskočí menu a po cca 10ti vteřinách se automaticky přepne na TV režim.
  • Při vypínání musím nejdřív vypnout TV a pak teprve STB.
  • přikoupení bezdrátové myši je v podstatě nutnost, velice to zjednoduší ovládání a uspoří spoustu času a nervů.

Při vypínání musím nejdřív vypnout TV a pak teprve STB. Když to udělám v opačném pořadí, nejde vypnout TV a pořád v ní jakoby spínalo nějaké relé (zdroj). Zřejmě STB vysílá přes HDMI nějaký signál s kterým si telka neumí poradit.
Při zapnutí STB se mi automaticky nepřepne na vstup kde je zapojen. Musím manuálně přepnou přes ovladač.

Možná to mám jenom nějak blbě nastavené.

Kupoval jsem primárně jako přehrávač s připojením do internetu. DVB-T1/T2 tuner je pro mě bonus, takže zařízení splnilo mé očekávání.

Přidáno: 13. března 2016

• Bez problémů , DVB-T2 + HEVC (H.265) + wifi+ multimédia+IPTV+ aplikace
  • zatím nic

Přidáno: 5. března 2016

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• funkxe tohotoPřechod v budoucnosti na nový system vysílání a ještě vinikajíci funce tohoto DVBT

Spokojen.

Přidáno: 8. února 2016

Zakoupeno v Televizní Centrum

• Má vše co jsem očekával
  • Zatím nic

Na brouzdani po internetu a přehrávání videi postačuje a na digitalni vysílání je to pohoda prostě o.k.

Ověřený zákazník SATobchod.eu

Alois Vaňák

Přidáno: 6. února 2016

Zakoupeno v SATobchod.eu

• má vše co jsem od výrobku očekával
  • snad jen delší start

dobrý výrobek ,doporučuji

Jo-horo

Přidáno: 4. února 2016

Zakoupeno v Televizní Centrum

• Velice snadná instalace českého jazyka a následné přihlášení k internetu. Pokud použijete stejné přihlášení jako máte v mobilu nebo v tabletu s Androidem, tak se vše zjednoduší a urychlí.
  • Jako STB funguje perfektně i s HD programy. Obraz i zvuk je překvapivě lepší než ze satelitu. Procesor u androidu je slabší i přes avizovaný velký výkon. V antuttu jen 14000 a údajný procesor 4x2GHz mi k tomu nějak nesedí.
  • Načítání trvá trochu déle, ale vynahradí vám to kvalitní obraz i zvuk. Sdílení s počítačem nebo dalšími android hračkami je bez problémů. Přihlášení do Google play i Gmail je jednoduché.
  • Ovladač funguje v pohodě jako ovladač a po přepnutí jako myš úplně v pohodě, dokonce ho mohu nasměrovat bokem mimo směr k přijímací a vše funguje. Musíte mít ale dobré baterky v ovladači. Případně k tomu použít ještě i bezdrátovou myš.
  • Pro časové nahrávání TV programu musíte nastavit v EPG a konkrétní pořad tlačítkem PVR a tím samým nahrávání ukončit. Musíte pamatovat na dostatečnou kapacitu flasch, protože 1hodina nahrávky zabere cca 2GB prostoru v SD kvalitě a v HD to bude ještě více. Dokonce se dá k zařízení připojit SIM karta a pak můžete přes televizi i telefonovat.

Za danou cenu dostanete velice kvalitní zařízení a když to porovnáme s cenou MT, tak za ty prachy tak kvalitní telefon, navíc s televizí, neseženete ani v Číně.
Pokud si zakoupíte podobné zařízení bez STB za cca 1700 Kč, tak budete muset dokoupit set top box HD minimálně za litr a to ještě nebude mít H 265 a za 5let budete zakupovat další, případně v místech s novým signálem využijí tenhle už teď.

Zařízení funguje přesně tak, možná i o něco víc, než jak jsem očekával.
Na svou opravdu malou velikost toho umí opravdu hodně dokonce umí HDMI 1,4.
Jedině snad chybí aspoň jeden port USB.

Přidáno: 6. ledna 2016

• DVB/T2
  • Android
  • přístup k internetu
  • dálkový ovladač není ideální

Ověřený zákazník KLelektronik

askrivan

Přidáno: 24. prosince 2015

Zakoupeno v KLelektronik

• Z obyčejné TV mám TV připojenou k internetu + přehrávám filmy z flešky bez omezení
  • Zatím nevím

Nechtěl jsem jen SET-TOP BOX, tak jsem volil tento produkt na základě recenze (článku) na internetu.
Přehrává filmy z internetu, napojen přes wifi, 4x USB, a mnoho další.
Na začátku trvá než vše nastavíte, ale posléze už to jde samo.
Pokud umíte s tabletem či dotykovým telefonem - jste připraveni.

Franc

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Bezvadná citlivost DVB T tuneru s jakou jsem se ještě nesetkal. Jedničku dávám za obraz+manualního nastavení tv výstupu od 720p až po1080p 60Hz.Dále je tam i filmový tv výstup 1080p 24Hz.Nahrávání tv programu+sledování jiného programu, ale na stejném kanále.Dále tento produkt je připraven na nový tv sistém DVB T2 HEVC H.265.Velký plus čtyři USB vstupy.
  • EPG strašně jednoduchý a nepřehledný bez obrazu. Informace se prolínají s dalšími znaky v dolní polovině obrazovky.Různé hlášky bez signálu.Tlačítko INFO a AUDIO mají stejnou funkci.Tento produkt není při prvním spuštění naladěn na český jazyk.Pro někoho dost složité nalezení češtiny.

Tento produkt doporučuji do míst, kde mají zhoršené přijmové podmínky.Tento DVB T tuner se jevý jako velice odolný i proti rušení nežádoucím jevům a k dnešních mobilních operátorům.Vlastníme samsung řady A,který má chvilkové výpadky na všech muxech.Ale to je vlastnost této řady.MUX 3 přijímáme na 60 kanále a vše OK i bez filtru.S tímto produktem máme nerušený příjem. Ještě k internetu doporučuji bezdrátovou myš s kterou je zadávání webových adres velice rychlé.S dodávaným ovládačem je to o nervy.

Martin Hubka

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v tvdigitalne.cz

• Mediabox za dobrou cenu, kvalitní obraz SD i HD u DVB-T, velké množství nainstalovaných android aplikací, další aplikace je možné bez problémů přidávat, zařízení funguje rychle, bez problémů a nezamrzá, české menu
  • Chybí Hbb TV

Doporučuji si k tomuto zařízení dokoupit bezdrátovou myš, se kterou je pak velmi snadné ovládání většiny funkcí přístroje.
Zatím spokojenost.

Ověřený zákazník SATobchod.eu

Přidáno: 10. června 2016

Zakoupeno v SATobchod.eu

• skladný, multifunkční
  • 35 km na jih od Prahy téměř nelze chytit signál

tč pro mne nevyhovující, počkáme na lepší pokrytí pozemním digitálním signálem- 2.

TeleSystem TS6820

TeleSystem TS6820