Topfield TF T5000

Produkt nemá žádné parametry.

• vyšší cena
    • nic zásadního,snad jen malá šíře,je užší než
    • zesilovač a dvd přehrávač

ovládání mi připadá jednoduché asi proto že jsem
    měl před tim satelitní příjímač téže značky.Tento přijímač jsem koupil pro možnost nahrávání dvou
    nezakodovaných na rozdíl od satelitu programů v jednom čase. Dále je pozemní vysílání zase na rozdíl od satelitu bez poplatků.Přijímač má funkci programového průvodce a stručný děj pořadu.

• , zakoupeno v VideoTech.cz

• Vše mi funguje jak je v udáno na disku a hledal jsem takový to výrobek abych mohl nahrávat 2 pořady a na třetí se nezávisle na nahrávání dívat
    • -

Jsem spokojen a doporučuji ostatním zájemcům

• Jednoduchá obsluha, české menu, nahrává dva pořady najednou
    • cena produktu

Objednala jsem ho protože nic lepšího jsem neobjevila. Cena produktu je sice trochu vysoká, ale obsluha je jednoduchá je tam české menu, nahrává dva programy najednou. Jistě časem objevím další kvalitu (mám ho zatím krátce a seznamuji se ). Produkt bych určitě doporučila ostatním.

Produkt nemá žádné parametry.

FULL HD přijímač pro DVB-T s vestavěným 320GB diskem/2 tunery/1x USB 2.0/HDMI

• vyšší cena